Toggle navigation
Handelsskole

Handelsskole

Vi udbyder ungdomsuddannelser (HHX, EUX og EUD), kurser og enkeltfag

Kontakt Aalborg Handelsskole

Kontakt-AH
Her finder du kontaktinformation til vores forskellige afdelinger. Du kan også søge på skolens medarbejdere inden for de forskellige områder.
Kontakt Aalborg Handelsskole på vores hovednummer tlf. 9936 4600 eller tag direkte kontakt til én af vores afdelinger.

Kontakt en afdeling

Strandvejen 25
9000 Aalborg
+45 9936 4630

 
Administrationens åbningstid:
Kontoret: kl. 07.30 - 13.00
Telefonen: kl. 07.30 - 13.30

Strandvejen 25
9000 Aalborg
+45 9936 4630

 
Administrationens åbningstid:
Kontoret: kl. 07.30 - 13.00
Telefonen: kl. 07.30 - 13.30

Handelsgymnasiet i Turøgade
Turøgade 1
9000 Aalborg
+45 9936 4520


Handelsgymnasiet i Saxogade
Saxogade 10
9000 Aalborg
+45 9936 4830

 
Administrationens åbningstid:
man-tors: kl. 07.30 - 15.15
fre: kl. 07.30 - 14.45


Langagervej 16
9220 Aalborg Øst
+45 9936 4740

 
Administrationens åbningstid:
man-tors: kl. 07.30 - 15.00
fre: kl. 07.30 - 14.00

Langagervej 16
9220 Aalborg Øst
Tlf. 9936 4750


 

Kontakt os via mail eller sikker post

Har du brug for at sende personfølsomme oplysninger til os på mail, kan du sende en sikker mail til ah@ah.dk.

Søg en medarbejder

Administration
Camilla Bach
Camilla Bach
Kursussekretær
Kristina Damborg Lundsgaard
Kristina Damborg Lundsgaard
Kursussekretær
Maria Rytter Dolbak
Maria Rytter Dolbak
Kursussekretær
Bettina Grøn
Bettina Grøn
Elevadministration
Maria-Cecilie Hye
Maria-Cecilie Hye
Uddannelsessekretær
Helle Kluug Borgstrøm
Helle Kluug Borgstrøm
Uddannelseskoordinator
Telefontid: kl. 8.00-14.00
Mette Mettea Nielsen
Mette Mettea Nielsen
Uddannelsessekretær
Bettina Grøn
Bettina Grøn
Elevadministration
Maria-Cecilie Hye
Maria-Cecilie Hye
Uddannelsessekretær
Helle Kluug Borgstrøm
Helle Kluug Borgstrøm
Uddannelseskoordinator
Telefontid: kl. 8.00-14.00
Mette Mettea Nielsen
Mette Mettea Nielsen
Uddannelsessekretær
Inge Golding Faaborg
Inge Golding Faaborg
Kontorleder
Lisbeth Groth
Lisbeth Groth
Uddannelsessekretær
Susanne Aaen Thordal
Susanne Aaen Thordal
Uddannelsessekretær
Heidi Byrialsen
Heidi Byrialsen
Kontorelev
Betina Bedholm Hansen
Betina Bedholm Hansen
Uddannelsessekretær
Jane Sanden
Jane Sanden
Kontorleder
Mette Louise Ormstrup Andersen
Mette Louise Ormstrup Andersen
Uddannelsessekretær
Sascha Nøhr Christensen
Sascha Nøhr Christensen
Kontorelev
Helle Jensen
Helle Jensen
Uddannelsessekretær
Susanne Riis Hansen
Susanne Riis Hansen
Kontorelev
Trine Hyldig Christensen
Trine Hyldig Christensen
Uddannelsessekretær
Vejledning
Nana Sigsgaard
Nana Sigsgaard
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Tina Overvad Skoust Lassen
Tina Overvad Skoust Lassen
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Nana Sigsgaard
Nana Sigsgaard
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Tina Overvad Skoust Lassen
Tina Overvad Skoust Lassen
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Inge-Merete Nør
Inge-Merete Nør
Studievejleder og Lektor
Dansk, Engelsk
Ken Elmquist Nielsen
Ken Elmquist Nielsen
Studievejleder og lektor
Finansiering, International økonomi, Matematik
Mathilde Vinge
Mathilde Vinge
Studievejleder og lektor
Samfundsfag
Pia Ritter
Pia Ritter
Studievejleder og lektor
Afsætning
Charlotte Hansen
Charlotte Hansen
Studievejleder og lektor
Samfundsfag og IØ
Anne Skytt Gregersen
Anne Skytt Gregersen
Lektor & studievejleder
IØ og samfundsfag
Morten Wad Rasmussen
Morten Wad Rasmussen
Lektor og studievejleder
Engelsk og Historie
Rikke Kirkegaard Thøgersen
Rikke Kirkegaard Thøgersen
Lektor og studievejleder
Virksomhedsøkonomi og Afsætning
Nana Sigsgaard
Nana Sigsgaard
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Tina Overvad Skoust Lassen
Tina Overvad Skoust Lassen
Studievejleder
Telefontid: kl. 8.00-10.00
Janni Sølvsten
Janni Sølvsten
SPS-koordinator
Strandvejen
Annie Ravnkilde Larsen
Annie Ravnkilde Larsen
Elevcoach
Langagervej
Mette Albrechtsen Kristensen
Mette Albrechtsen Kristensen
Elevcoach / SPS
Langagervej
Nicolaj Tuure
Nicolaj Tuure
SPS-vejleder
Langagervej
Mette Nøhr
Mette Nøhr
SPS-vejleder
Strandvejen
Leane Johansson
Leane Johansson
Coach og underviser
Undervisere
Birgitte Holm
Birgitte Holm
Handelsoverlærer
Camilla Filtenborg
Camilla Filtenborg
Underviser
Camilla Melander
Camilla Melander
Handelslærer
Cathrine Hansen
Cathrine Hansen
Handelslærer
Frank Døssing
Frank Døssing
Handelslærer
Grethe Overby
Grethe Overby
Handelslærer
Henrik Steen Aaby
Henrik Steen Aaby
Handelslærer
Julie Brandt
Julie Brandt
Handelslærer
Karsten Kjær
Karsten Kjær
Handelslærer
Lars Mogensen
Lars Mogensen
Handelslærer
Lars Møller
Lars Møller
Handelslærer
Lene Vollstedt
Lene Vollstedt
Handelsoverlærer
Line Sandersen
Line Sandersen
Underviser
Malene Rasmussen
Malene Rasmussen
Handelslærer
Marian Jensen
Marian Jensen
Lektor og OPU-koordinator
Martin B. Jensen
Martin B. Jensen
Handelslærer
Merete Krogsgaard
Merete Krogsgaard
Underviser
Mette N. Bowyer
Mette N. Bowyer
Handelslærer
Nina Bentzen
Nina Bentzen
Handelslærer
Rene Tengstedt
Rene Tengstedt
Handelslærer
Thomas Jungersen
Thomas Jungersen
Handelslærer
Birgitte Holm
Birgitte Holm
Handelsoverlærer
Camilla Filtenborg
Camilla Filtenborg
Underviser
Camilla Melander
Camilla Melander
Handelslærer
Cathrine Hansen
Cathrine Hansen
Handelslærer
Frank Døssing
Frank Døssing
Handelslærer
Grethe Overby
Grethe Overby
Handelslærer
Henrik Steen Aaby
Henrik Steen Aaby
Handelslærer
Julie Brandt
Julie Brandt
Handelslærer
Karsten Kjær
Karsten Kjær
Handelslærer
Lars Mogensen
Lars Mogensen
Handelslærer
Lars Møller
Lars Møller
Handelslærer
Lene Vollstedt
Lene Vollstedt
Handelsoverlærer
Line Sandersen
Line Sandersen
Underviser
Malene Rasmussen
Malene Rasmussen
Handelslærer
Marian Jensen
Marian Jensen
Lektor og OPU-koordinator
Martin B. Jensen
Martin B. Jensen
Handelslærer
Merete Krogsgaard
Merete Krogsgaard
Underviser
Mette N. Bowyer
Mette N. Bowyer
Handelslærer
Nina Bentzen
Nina Bentzen
Handelslærer
Rene Tengstedt
Rene Tengstedt
Handelslærer
Thomas Jungersen
Thomas Jungersen
Handelslærer
Allan Baisgaard
Allan Baisgaard
Lektor
IØ, Samfundsfag og Historie
Anette Østergaard
Anette Østergaard
Adjunkt
Tysk og Psykologi
Anne Bæk Hansen
Anne Bæk Hansen
Lektor & Læse/skrivevejleder
Afsætning, Markedskom.
Anne Louise H Jensen
Anne Louise H Jensen
Lektor
Afsætning og Markedskommunikation
Annette Johansen
Annette Johansen
Handelsoverlærer
VØ og Finansiering
Arne Rømming
Arne Rømming
Handelsoverlærer
Afsætning, VØ
Berit Maas Vølker
Berit Maas Vølker
Lektor
Afsætning, VØ, Finansiering
Birgitte Nielsen
Birgitte Nielsen
Lektor
Afsætning
Cecilia Maria Madsen
Cecilia Maria Madsen
Lektor og Pædagogisk konsulent
Spansk og tysk
Christian Holm Christiansen
Christian Holm Christiansen
Lektor
Tysk og Historie
Christian Rose Thode
Christian Rose Thode
Adjunkt
Virksomhedsøkonomi
Christina Rask Thomsen
Christina Rask Thomsen
Lektor
Engelsk og fransk
Dennis N. Jensen
Dennis N. Jensen
Lektor
Dansk, design
Dorthe Serles
Dorthe Serles
Lektor
Afsætning, Innovation og Markedskommunikation
Eva Nørgaard Larsen
Eva Nørgaard Larsen
Lektor
Engelsk og Afsætning
Fredrik Kløve Bælum
Fredrik Kløve Bælum
Timelærer
Idræt
Gitte Lynggard Madsen
Gitte Lynggard Madsen
Lektor
Virksomhedsøkonomi og innovation
Gitte Størup
Gitte Størup
Lektor
Virksomhedsøkonomi
Gry C. Czaja
Gry C. Czaja
Lektor
Dansk og Historie
Gunbrit Wahl
Gunbrit Wahl
Lektor og OPU-koordinator
Tysk og kulturforståelse
Hanne Rasmussen
Hanne Rasmussen
Lektor og Læse/skrivevejleder
Engelsk, IT
Helle Byskov Jensen
Helle Byskov Jensen
Lektor
Dansk og Engelsk
Henning Fischlein
Henning Fischlein
Lektor og OPU-koordinator
Afsætning, informatik og innovation
Henrik Boysen
Henrik Boysen
Lektor
Virksomhedsøkonomi og Erhvervsjura
Ida Connor Bentzen
Ida Connor Bentzen
Lektor og Matematikvejleder
Matematik, Informatik og Psykologi
Inge-Merete Nør
Inge-Merete Nør
Studievejleder og Lektor
Dansk, Engelsk
Jacob Andersen
Jacob Andersen
Lektor
Afsætning og International økonomi
Jan Sieker
Jan Sieker
Lektor
Matematik, Statistik
Jens Åge Østergaard
Jens Åge Østergaard
Lektor
IØ., VØ. og finansiering
Kathrine Holm Christiansen
Kathrine Holm Christiansen
Adjunkt og Læse/skrivevejleder
Engelsk og Design
Ken Elmquist Nielsen
Ken Elmquist Nielsen
Studievejleder og lektor
Finansiering, International økonomi, Matematik
Kim Christensen
Kim Christensen
Lektor
Afsætning og Innovation
Knud Brunbjerg
Knud Brunbjerg
Lektor
Afsætning
Kristina Svendsen
Kristina Svendsen
Adjunkt
Erhvervsjura
Lars Rye
Lars Rye
Lektor
Virksomhedsøkonomi og Finansiering
Lene Østerbæk
Lene Østerbæk
Uddannelsesleder
Lisa Salomonsen
Lisa Salomonsen
Adjunkt
Matematik og Engelsk
Lone Brohus
Lone Brohus
Lektor
Engelsk og kulturforståelse
Louise Munk Nørgaard
Louise Munk Nørgaard
Lektor
Samfundsfag, Historie og International Økonomi
Mads Bønding
Mads Bønding
Adjunkt
Samfundsfag, International Økonomi og Innovation
Mads R. Sørensen
Mads R. Sørensen
Lektor
Samfundsfag, International økonomi, Organisation
Mads Thomsen
Mads Thomsen
Lektor
Samfundsfag, Historie og International Økonomi
Maia Haferbier
Maia Haferbier
Lektor
Spansk og Engelsk
Mai-Britt Hougaard
Mai-Britt Hougaard
Lektor
Afsætning, innovation, AHEAD
Malou K. Christensen
Malou K. Christensen
Lektor
Dansk og Markedskommunikation
Maria Kirk Klauber Andersen
Maria Kirk Klauber Andersen
Underviser
Engelsk og Kulturforståelse
Maria Vinding Nielsen
Maria Vinding Nielsen
Adjunkt
Dansk og Engelsk
Marianne Poulsen
Marianne Poulsen
Lektor
Virksomhedsøkonomi
Mathias Just Sørensen
Mathias Just Sørensen
Adjunkt
Informatik
Mathilde Vinge
Mathilde Vinge
Studievejleder og lektor
Samfundsfag
Mette Hyldgaard Skovmose
Mette Hyldgaard Skovmose
Lektor
Dansk og Psykologi
Mette Louise Kruse Huusom
Mette Louise Kruse Huusom
Lektor
Engelsk
Mette Pallisgaard Hansen
Mette Pallisgaard Hansen
Lektor
Samfundsfag og Historie
Mia W. Sørensen
Mia W. Sørensen
Lektor og Pædagogisk konsulent
Psykologi, Tysk
Mogens Larsen
Mogens Larsen
Lektor
Matematik og historie
Morten Storgaard
Morten Storgaard
Lektor
Dansk, Informatik, AHEAD
Natasja Ravnsbæk
Natasja Ravnsbæk
Adjunkt
Dansk og Engelsk
Ole Wibe
Ole Wibe
Lektor
International økonomi, virksomhedsøkonomi og finansiering
Pernille Andersen
Pernille Andersen
Adjunkt
Matematik og Engelsk
Pernille Birgitte Gaby Britsch
Pernille Birgitte Gaby Britsch
Lektor
Tysk og Historie
Peter Pedersen
Peter Pedersen
Adjunkt
Samfundsfag og Historie
Pia Olivia Baun Lind
Pia Olivia Baun Lind
Lektor
Engelsk, historie
Pia Ritter
Pia Ritter
Studievejleder og lektor
Afsætning
Rasmus Hansen
Rasmus Hansen
Lektor
Idræt og Engelsk
Rikke Bod Lund
Rikke Bod Lund
Adjunkt
Matematik og Engelsk
Rikke Dahl Jensen
Rikke Dahl Jensen
Lektor
Afsætning, design, Innovation
Rikke Ehlers Sand
Rikke Ehlers Sand
Adjunkt og Matematikvejleder
Matematik
Rikke Ibsen
Rikke Ibsen
Lektor
Dansk og Psykologi
Rune Ballund Jørgensen
Rune Ballund Jørgensen
Lektor
Engelsk og Markedskommunikation
Sandra Thorup Mose
Sandra Thorup Mose
Adjunkt
Dansk og Samfundsfag
Sanne Williams
Sanne Williams
Adjunkt
Engelsk og Kulturforståelse
Sascha Christensen
Sascha Christensen
Lektor
Afsætning, Innovation og virksomhedsøkonomi
Signe Gudmundsen
Signe Gudmundsen
Lektor
Engelsk og kulturforståelse
Signe M. Madsen
Signe M. Madsen
Adjunkt
Matematik og Engelsk
Simon Brøns Kringelum
Simon Brøns Kringelum
Lektor
Dansk og Historie
Solvej Petra Svane Kierulf
Solvej Petra Svane Kierulf
Lektor
Engelsk
Søren Arani Mortensen
Søren Arani Mortensen
Lektor
Matematik og Samfundsfag
Steen Faber Villadsen
Steen Faber Villadsen
Lektor
Engelsk og Tysk
Steffen S. Schmidt
Steffen S. Schmidt
Lektor
Historie, International økonomi, Samfundsfag
Stine Bundgaard
Stine Bundgaard
Lektor
Spansk
Susanne Madsen
Susanne Madsen
Lektor
Innovation, virksomhedsøkonomi, AHEAD
Theis Gulstad Pedersen
Theis Gulstad Pedersen
Adjunkt
Tysk og Samfundsfag
Tina Stein Raaschou
Tina Stein Raaschou
Lektor og Læse/skrivevejleder
Dansk, Tysk
Torben Vesterager
Torben Vesterager
Lektor
Afsætning og Markedskommunikation
Vanda Sønderskov Jürs
Vanda Sønderskov Jürs
Lektor
Dansk, engelsk
Charlotte Hansen
Charlotte Hansen
Studievejleder og lektor
Samfundsfag og IØ
Andreas Kildevæld
Andreas Kildevæld
Lektor
Afsætning, VØ. og innovation
Anita Dahl Guldbæk
Anita Dahl Guldbæk
Lektor & læsevejleder
Dansk og engelsk
Anja Kloster
Anja Kloster
Lektor
Dansk, samfundsfag, IØ
Ann Baadsgaard
Ann Baadsgaard
Lektor
Dansk og engelsk
Ann Skytte
Ann Skytte
Lektor
Dansk, psykologi
Anne Skytt Gregersen
Anne Skytt Gregersen
Lektor & studievejleder
IØ og samfundsfag
Anne-Mette Hvidtved-Andersen
Anne-Mette Hvidtved-Andersen
Lektor
Afsætning og markedskommunikation
Chris Bøcker Pedersen
Chris Bøcker Pedersen
Lektor & skolemiljøkoordinator
International økonomi og samfundsfag
Daniel Høgh Sørensen
Daniel Høgh Sørensen
Lektor
Virksomhedsøkonomi, International økonomi
Ditte Jakobsen
Ditte Jakobsen
Lektor
Dansk og engelsk
Dorte Riis Madsen
Dorte Riis Madsen
Lektor
Dansk og psykologi
Esben Frederiksen
Esben Frederiksen
Lektor
Matematik
Gitte Beck-Holtebo
Gitte Beck-Holtebo
Lektor
Tysk, engelsk og Kulturforståelse
Hanne Jakobsen
Hanne Jakobsen
Lektor
Engelsk, tysk og fransk
Helle Otte Sørensen
Helle Otte Sørensen
Lektor
Matematik og Informatik
Jan Nøhr Christensen
Jan Nøhr Christensen
Lektor
Dansk og Historie
Jan Poulsen
Jan Poulsen
Lektor
Afsætning, innovation
Jane Holm Nielsen
Jane Holm Nielsen
Lektor
Dansk og tysk
Jarl Mølgaard
Jarl Mølgaard
Lektor & matematikvejleder
Matematik, VØ. og finansiering
Jeppe Skaftved
Jeppe Skaftved
Adjunkt
Erhvervsjura, VØ
Jette Ringsholt Holst
Jette Ringsholt Holst
Lektor
Virksomhedsøkonomi og finansiering
Johanne Kærgaard
Johanne Kærgaard
Adjunkt
Dansk og Historie
Kasper Lund Enghoff Jensen
Kasper Lund Enghoff Jensen
Lektor
Matematik og International Økonomi
Kenneth Madsen
Kenneth Madsen
Adjunkt
Matematik
Kristian Lützen Søltoft
Kristian Lützen Søltoft
Lektor
Afsætning og innovation
Lars Sørensen
Lars Sørensen
Lektor
Dansk, engelsk og historie
Lavinia Chrestensen
Lavinia Chrestensen
Lektor
Spansk, historie, kulturforståelse
Liselotte Viborg Krammersgaard
Liselotte Viborg Krammersgaard
Lektor
Afsætning, markedskommunikation og Innovation
Lone Faber Villadsen
Lone Faber Villadsen
Lektor & læsevejleder
Tysk
Lotte Holm-Nielsen
Lotte Holm-Nielsen
Lektor
Virksomhedsøkonomi, historie og finansiering
Marianne Kristensen
Marianne Kristensen
Lektor & læsevejleder
Engelsk, markedskom.
Marie Amalie Rye Olesen
Marie Amalie Rye Olesen
Adjunkt & læsevejleder
Dansk og psykologi
Marlene S. Pedersen
Marlene S. Pedersen
Lektor
Engelsk og psykologi
May-Britt Bystrup
May-Britt Bystrup
Lektor
Afsætning og markedskommunikation
Michael Andersen
Michael Andersen
Lektor
Afsætning og VØ.
Mikkel Hassing Povlsen
Mikkel Hassing Povlsen
Lektor
Dansk og samfundsfag
Morten Madsen
Morten Madsen
Adjunkt
VØ og Informatik
Morten Skou
Morten Skou
Lektor
Virksomhedsøkonomi og Finansiering
Morten Wad Rasmussen
Morten Wad Rasmussen
Lektor og studievejleder
Engelsk og Historie
Nadia Nordberg Nielsen
Nadia Nordberg Nielsen
Adjunkt
Afsætning og Markedskommunikation
Niels Maribo Bache
Niels Maribo Bache
Lektor
Matematik
Palle Birk Nielsen
Palle Birk Nielsen
Lektor
VØ., erhvervsjura og innovation
Philip Hayles
Philip Hayles
Lektor
Engelsk
Pia Gertsen
Pia Gertsen
Lektor
Informatik
Rikke Kirkegaard Thøgersen
Rikke Kirkegaard Thøgersen
Lektor og studievejleder
Virksomhedsøkonomi og Afsætning
Sabina Dafcik
Sabina Dafcik
Lektor
Tysk, spansk, kulturforståelse
Sara Trinhammer Jungersen
Sara Trinhammer Jungersen
Adjunkt
Dansk og Samfundsfag
Sarah Crumlin Spanggaard
Sarah Crumlin Spanggaard
Lektor
Engelsk og Spansk
Sofie Dahl Nordlund
Sofie Dahl Nordlund
Lektor
Engelsk
Susanne Hald Jensen
Susanne Hald Jensen
Lektor
Afsætning og markedskommunikation
Tine Sonne Brøting
Tine Sonne Brøting
Lektor
International økonomi og samfundsfag
Ulla Carlsen
Ulla Carlsen
Lektor, læsevejleder og OPU-koordinator
Erhvervsjura
Anne-Mette K. Solbjerg
Anne-Mette K. Solbjerg
Underviser
Bitte Ørum Nygaard
Bitte Ørum Nygaard
Underviser
Flemming Bille
Flemming Bille
Underviser
Jette B. Christensen
Jette B. Christensen
Underviser
Kim Mouritzen
Kim Mouritzen
Underviser
Michael Holst
Michael Holst
Underviser
Sine Flak Kamstrup
Sine Flak Kamstrup
Underviser
Tina Schrøder
Tina Schrøder
Underviser
Dorthe Dokkedahl
Dorthe Dokkedahl
Handelslærer
Flemming Bille
Flemming Bille
Underviser
Gitte Bové
Gitte Bové
Underviser
Henrik Høgstad
Henrik Høgstad
Underviser
Henrik Rosager-Hansen
Henrik Rosager-Hansen
Underviser
John Ertmann
John Ertmann
Underviser
Kirsten Sørensen
Kirsten Sørensen
Underviser
Lars Binderup
Lars Binderup
Underviser
Lars Ringgaard Kristensen
Lars Ringgaard Kristensen
Underviser
Lasse Kristiansen
Lasse Kristiansen
Underviser
Leane Johansson
Leane Johansson
Coach og underviser
Mads Neergaard
Mads Neergaard
Underviser
Maria Dalsgaard-Lindhardt
Maria Dalsgaard-Lindhardt
Lektor / Matematikvejleder
Matematik
Maria Simonsen
Maria Simonsen
Underviser
Mette Albrechtsen Kristensen
Mette Albrechtsen Kristensen
Elevcoach / SPS
Langagervej
Mette Haack Christensen
Mette Haack Christensen
Underviser
Rene Jungersen
Rene Jungersen
Underviser
Sorla Ravn Lind
Sorla Ravn Lind
Underviser
Engelsk
Synnøve Bruun Carlsson
Synnøve Bruun Carlsson
Underviser
Torben Vesterager
Torben Vesterager
Lektor
Afsætning og Markedskommunikation
Virksomhedskonsulenter og skoleoplæring
Mette Egebæk
Mette Egebæk
Erhvervskonsulent
Lars Halskov
Lars Halskov
Erhvervs- og lærepladskonsulent
Søren Larsen
Søren Larsen
Erhvervs- og lærepladskonsulent
Helle Kluug Borgstrøm
Helle Kluug Borgstrøm
Uddannelseskoordinator
Telefontid: kl. 8.00-14.00
Regitze Larsen
Regitze Larsen
Leder og kontaktperson, Skoleoplæring
Marie Givskov Knobelauch
Marie Givskov Knobelauch
Vejleder
(kontor/handel)
Ninette Holme
Ninette Holme
Vejleder
Detailshoppen (detail)
Søren Lauritsen
Søren Lauritsen
Vejleder
(kontor/handel)
Didde Ladegaard Appel
Didde Ladegaard Appel
Vejleder
(kontor/handel)
Pia Halbak Nielsen
Pia Halbak Nielsen
Kontorassistent
Direktion og ledelse
Karin Krog-Lindhardt
Karin Krog-Lindhardt
Økonomidirektør
Charlotte Koldsø
Charlotte Koldsø
Uddannelsesdirektør
Rikke Christoffersen
Rikke Christoffersen
Direktør
Morten Lund Dam
Morten Lund Dam
Uddannelseschef
Charlotte Koldsø
Charlotte Koldsø
Uddannelsesdirektør
Lene Østerbæk
Lene Østerbæk
Uddannelsesleder
Lone Damgaard Knudsen
Lone Damgaard Knudsen
Rektor
Mikkel Drejer Raunslund
Mikkel Drejer Raunslund
Vicerektor
Astrid Sindbjerg
Astrid Sindbjerg
Rektor
Charlotte Koldsø
Charlotte Koldsø
Uddannelsesdirektør
Peder Overgaard Pedersen
Peder Overgaard Pedersen
Vicerektor
Stabsfunktioner
Flemming Pentz Madsen
Flemming Pentz Madsen
IT-chef
Stefan Teddy Tornvig
Stefan Teddy Tornvig
IT-medarbejder
Flemming Pentz Madsen
Flemming Pentz Madsen
IT-chef
Jan Elmqvist Nielsen
Jan Elmqvist Nielsen
IT-medarbejder
Ole Beltoft
Ole Beltoft
Systemadministrator
Flemming Pentz Madsen
Flemming Pentz Madsen
IT-chef
Ole Beltoft
Ole Beltoft
Systemadministrator
Flemming Pentz Madsen
Flemming Pentz Madsen
IT-chef
Keld Lindhardt Nielsen
Keld Lindhardt Nielsen
IT-medarbejder
Niels Ole Peesen Sørensen
Niels Ole Peesen Sørensen
IT-medarbejder
Catrine Muhl Cortsen
Catrine Muhl Cortsen
Økonomimedarbejder
Frederikke Holm
Frederikke Holm
HR-konsulent
Karin Krog-Lindhardt
Karin Krog-Lindhardt
Økonomidirektør
Anne Mette Hansen
Anne Mette Hansen
Løn- og økonomimedarbejder
Martin Rytter
Martin Rytter
Informationschef
Charlotte Koldsø
Charlotte Koldsø
Uddannelsesdirektør
Rikke Christoffersen
Rikke Christoffersen
Direktør
Bettina Jensen
Bettina Jensen
Projektmedarbejder
Jane Vinter
Jane Vinter
Projektleder
John Magnussen
John Magnussen
Servicechef
Stefan Bjerregaard
Stefan Bjerregaard
Skolebetjent
Hans Christian Nielsen
Hans Christian Nielsen
Vagtmester
John Magnussen
John Magnussen
Servicechef
Kim Kjær Laursen
Kim Kjær Laursen
Skolebetjent
John Magnussen
John Magnussen
Servicechef
Mads Eberhardt Ibsen
Mads Eberhardt Ibsen
Skolebetjent
Casper H. Nielsen
Casper H. Nielsen
Pedelmedhjælper
John Magnussen
John Magnussen
Servicechef
Karsten Andersen
Karsten Andersen
Skolebetjent
Find din afdeling